Naisettevõtja lifehack 2: Mine pediküüri!

Updated: Aug 23, 2019Just nii! See on suurepärane võimalus meeldiv kasulikuga ühendada ja venima jäänud kohustused tehtud saada. Jaaa, ma tean, jälle mina oma produktiivsusega! No, aga öeldakse ju, et mis meelel, see keelel. Ettevõtjana lihtsalt tuleb tunnistada, et on perioode, mil peab jõudma palju lühikese aja jooksul ja seda kõike erinevates valdkondades. Sellepärast ka see minu pidev vajadus oma produktiivsust kasvatada. Tegelikult võime ju tõmmata otsese seose produktiivsuse ja sissetulekute vahel. Seega loodan, et on neid, kellele olen seekordse lifehack’iga kasulik. Muide, nagu ikka, siis ka sel korral kirjutan soovitusi, mille ise järele proovinud olen.


Aga nüüd asjast! Kes veel ei tea, siis mina propageerin sellist naisettevõtlust, mille puhul naine võiks selle juures ikka üdini naiseks jääda. Tegelikult usun ka, et ärimaailm on pigem meheliku energiaga ümbritsetud, mistõttu ongi naistel selle tasakaalustamiseks vaja enese välimuse eest eriti korralikult hoolt kanda. Õnneks on võimalusi mitmeid ning enamus sellega seotud protseduure ka väga nauditavad. Lisaks väljendab enese eest hoolitsemine armastust iseenda vastu. Ja reeglina unustamegi tihti just ennast väärtustada ning enesele armastust väljendada. Seega – miks mitte meeldiv kasulikuga ühendada ja minna pediküüri?!Mina ei lähe juba ammu pediküüri arvuti või märkmiku ja kirjutusvahendita. Protseduur kestab reeglina 1-1,5 tundi, mis on täpselt paras aeg, et kokku lüüa mõned arvud, kirjutada projekte, koostada arveid, kribada ühe blogipostituse mustand vms. Sul on toolis istudes käed vabad ja pea selge. Samal ajal oled aga terveks seansiks tooli naelutatud. Näiteks maniküüris või massaažiseanssi ajal oled küll ka terve protseduuri vältel ühe koha peal, aga esimesel juhul ei ole käed vabad ning massaažiseansil tuleb tukk peale. Seega kui järgmine kord pediküüri lähed vali sobiv küünelaki toon kohe alguses ja selle asemel, et teenindajaga tühjast-tähjast lobiseda, ole tegus!
Võin omast kogemusest öelda, et alates sellest, kui ma ise seda nippi kasutan, naudin pediküüri külastust mitmekordselt. Protseduur on mõnus ning teadmine, et oled enda välimusse panustanud tekitab hea tunde. Lisaks tunned värskelt hooldatud jalgu nähes ka kergendust, mis tekib alati siis kui oma to-do listist mõne toimetuse maha tõmmata saad. Seega – ah mine Sa ka pediküüri!


Viivika

© 2019 by Viivika Vahi